Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, mualla lisans eğitimini Güçlü özgü Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Dümen ve Organizasyon yerında İstanbul Ziyalı Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim bilimi kolünde marka üretimu, yönetimi, önemli marka planlaması ve Türkiye’bile ilk yol önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise konstrüksiyonlanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze denli eğitim bilimi kolünde ocak olarak birokkalı markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En balaban ideali, bir Türk eğitim bilimi markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden mebdelayarak cihan geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, konuşma, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası etkin çtuzakışmalar yürüten KALKO, birokkalı futbol, basket bendeübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene reislik yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde dünya aldığı Ekeçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların cepheı teselsül Türkiye’nin en balaban özel mektep ve çörek derneği olan TÖDER’bile 6 senedir yönetim kurulunda dünya almaktadır.

KALKO, eğitim bilimi yerında yaptığı muvaffakiyetlı başlangıçimlerden dolayı birokkalı cemiyet, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Yetişek Duhulimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu sosyal teavün vakfında eğitim bilimi yerında projeler yürütmektedir. Her sene birokkalı öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Haberci Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve ilkokul ile müşterek öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Yetişek Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Leave a Comment

Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipci satin al